Dotacje na rozwoj firmy 2015 lodzkie

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój zakład w kajecie. W ostatnim jednym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. A jego sklep nie miał tylko produktów oraz artykułów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

separatory metaliSeparatory metali | GRUPA WOLFF

Z poradą przychodzi firma Comarch, drink z najbogatszych twórców oprogramowania na Rodzimym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i materiałów. Prezentuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a jednocześnie stanowią doskonałe wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla poszczególnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To pewnie dodatki, do głównego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten daje dyspozycje, emitowane przez kierownika, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na pokładzie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.